- LOGITECH

| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | USB |
| Подсветка | - |
| БДС кирилизация | yes |
| Цвят | Black |
| Други | Spill-resistant design; Nearly-silent, low-profile keys with smooth action typing; Full-size keyboard layout with shortcut keys; |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Logitech K280e е качествена клавиатура, която ви осигурява комфорт и продуктивност.
Тя има тънък и модерен дизайн, който подобрява вида на всяко бюро.Клавиатурата разполага с пълен набор от клавиши, които са изключително издръжливи и ви гарантират дълготрайна употреба.Освен това тя издържа на намокряне с течности, а крачетата й ви позволяват да нагласяте наклона й според личните си предпочитания.По този начин ръцете ви ще бъдат в оптималнo удобна позиция, а вие ще работите приятно и удобно без притеснение.Logitech K280e се настройва изключително бързо и лесно и не изисква допълнителни софтуери.Единственото, което трябва да направите е да поставите кабела на клавиатурата в свободен USB порт и да започнете да я използвате.ИЗДРЪЖЛИВОСТ ЗА ГОДИНИ РАБОТА.
КОМФОРТ ЗА ЦЕЛОДНЕВНА ПРОДУКТИВНОСТ.

Logitech Corded Keyboard K280e предоставя на бизнеса перфектния баланс между качество и стойност. С подсилено, устойчиво на разливане шаси и нископрофилни клавиши, проектирани да издържат до 10 милиона натискания на клавиши, K280e може да се справи с години тежка употреба в офиса. Удобната опора за длани ще направи тази клавиатура любима за работа.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
• Издръжливо подсилено шаси
• Удобна опора за длани в пълен размер
• Устойчив на разливане дизайн
• Модерен, елегантен профил
• Издръжливи, почти безшумни клавиши с плавно писане
• Клавиши, проектирани да издържат до 10 милиона натискания
• Пълноразмерна клавиатурна подредба с клавишни комбинации
• Наклонени крака
• LED център за уведомяване
• Plug-and-play
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Подсветка | Не |
| Подсветка | Не |
| БДС кирилизация | Да |
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Keyboards |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Тегло | 1.20кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелен (USB) |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Език на клавишите | Английски (US) |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Поддръжка на множество устройства | Не |
| Тегло | 1.20кг |
Клавиатура Logitech Keyboard K280e – Надеждна, пълноразмерна USB клавиатура за ежедневна продуктивност
Изживейте комфортно и ефективно писане с клавиатурата Logitech Keyboard K280e. Тази пълноразмерна, кабелна USB клавиатура разполага с устойчив на разливане дизайн и нископрофилни клавиши, които осигуряват тихо и отзивчиво усещане, идеална за офис и домашна употреба.
Ключови Предимства
- Устойчива на разливане — Течността се оттича през клавиатурата, предпазвайки работата ви от случайни разливания.
- Тихи, нископрофилни клавиши — Насладете се на комфортно и шепнещо тихо писане, което няма да притеснява околните.
- Пълноразмерен дизайн с цифров блок — Включва цифров блок за ефективно въвеждане на данни и навигационни клавиши за лесен контрол на документи.
- Plug-and-Pray USB свързване — Лесна настройка с издръжлив, отделящ се USB кабел за надеждна връзка без забавяне.
- Издръжлива конструкция — Създадена да издържа на ежедневна употреба със здрава рамка и превключватели, оценени за милиони натискания.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелен (USB) |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Размери (Ш x Д x В) | 447 x 170 x 28 mm |
| Тегло | 590 g |
Какво има в кутията
- Клавиатура Logitech Keyboard K280e
- Потребителска документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









